Stavební pozemek Mnichovice,     Praha -východ

838 m2

2.500.000,- Kč

KRÁSNÉ MÍSTO v ul. Smetanova - A MŮŽETE ZDE IHNED ZAČÍT STAVĚT RD! Prodám jednu (jen jednu) ze dvou stavebních parcel na RD. Mnichovice u Prahy je malebné město v kraji Josefa Lady 17 km od jižního okraje Prahy po dálnici D1. Atraktivita města: plná infrastruktura, t.j. lékaři, MŠ, ZŠ, Radnice, Stavební úřad, barokní kostel, vlakové spojení koridorovou želez. tratí Elefant každých 30min. do Prahy i do Benešova. Gymnázium je v Říčanech - t.j. tři stanice vlakem. Autem do Prahy jedete plynule bez zácpy po dálnici D1 - 20min. Na vlakové nádraží Mnichovice dojdete z pozemku za 10min. pěšky.

Obě parcely jsou vedle sebe v jádru města při ul. Smetanova. Inž. sítě: jsou přivedeny vždy až na vlastní pozemek: městská voda, kanalizace, plyn, el. kaplička, telefon.

1) Pozemek č.1 (č.parc. 169/43 a 169/1) má 838m2. Pro stavbu konkrétního rodinného domu je zde vydáno pravomocné územní rozhodnutí na dům Bohemia (zastavovací plán v příloze) o zastavěné ploše 178m2. Není však problém, aby si nový vlastník pozemku zde změnil projekt na dům podle svých vlastních představ. Z pozemku je výhled na centrum města, barokní kostel a vrch Budíkov. Pozemek je dnes oplocen pouze pasteveckým oplocením.

Cena: 2 500 000,-Kč

2) Pozemek č.2 má také úplně všechny inž. sítě (č.parc. 169/31 a má 2053m2, a má vybudovanou vlastní přístupovou vozidlovou komunikaci v zámkové dlažbě a s obrubníky). I zde je pro stavbu konkrétního RD vydáno pravomocné územní rozhodnutí na dům Excelent (zastavovací plán je opět v příloze). Není však problém, aby si nový vlastník pozemku zde změnil projekt na dům podle svých představ. Z pozemku je výhled na centrum města, barokní kostel a vrch Budíkov. Pozemek je dnes oplocen pouze pasteveckým oplocením. Pozemek je geometricky přesně vytýčen a má výškopis a polohopis od geodeta.

Cena: 3 500 000,-Kč

Prodává přímý vlastník. Neplatíte provizi.


  • Poznámka k ceně: Neplatíte provizi.
  • ID zakázky: 4220b
  • Plocha pozemku: 838 m2
  • Voda: Dálkový vodovod
  • Plyn: Plynovod
  • Odpad: Veřejná kanalizace
  • Elektřina: 230V
  • Doprava: Silnice, Autobus

Kontakt na makléře:

ing. Dragica Matoušková, tel.: 602 377 729, e-mail: matouskova@kpzreality.cz

Napište makléři ihned: