RD Chrášťany 5 + 1 + jídelna

211 m2; před dokončením

cena v RK


Pro náročné: Atypický dům 5+1+jídelna (s možností dvougeneračního bydlení) - vysoce netradiční a romantické řešení v ČR v italském stylu.

2 km od metra Zličín v obci Chrášťany, západní okraj Prahy; poblíž E50 a letiště, přesto mimo letecký koridor; se skvělou automobilovou i autobusovou dostupností, ale v soukromí. Dům je na parcele 901 m2 ve slepé ulici na návsi, přímo u parku a kapličky.

Mimořádný architektonický počin: za pláštěm bývalé selské stodoly bezpečné a nenápadné bydlení v novém, atraktivním domě v moderním pojetí - bezpečí, romantika, selská atmosféra, plný komfort, radost z originální architektury. Obvodová atria (patia) mezi dvěma domy naplní Vaší invenci a touhu po unikátním bydlení v "zahaleném" domě, avšak s dokonalým prosvětlením a tepelnou pohodou bydlení.

Vnější stavba je romantickým, ale funkčním pozůstatkem původní stodoly s přiznanou, očištěnou červenou cihlou; vestavěná vnitřní stavba je novostavba zahájená v roce 2017, aktuálně těsně před finálním dokončením. Dokončení RD vč. vnější stavby závisí na požadavcích kupujícího a invenci jeho architekta. Celková zastavěná plocha je 21,15 x 12 m (254 m2); zastavěná plocha vnitřního domu je 17,7 x 8,4 m (147 m2), užitná plocha 211 m2. Dům je orientován na J a Z; východní a severní strana je umístěna na hranicích pozemku a je uzavřena zdí vnějšího objektu. K domu vede krátká příjezdová komunikace, na níž navazuje klidná zahrada s jižní orientací. Jižní zeď stavby - připravenost pro venkovní kuchyň (voda, elektro).

K dispozici jsou všechny inženýrské sítě (plyn v plotě RD).

1. Podlaží: předsíň + šatna, technická místnost, WC, prádelna + koupelna, otevřený obytný prostor: obývací pokoj, jídelna a kuchyň, atrium 3 x 4,5 m. Připravenost na krb mezi jídelnou a obývacím pokojem.

2. podlaží: 3x pokoj, 1x ložnice s koupelnou a šatnou (+ připravenost na kuchyň pro případ dvougeneračního bydlení), WC, koupelna.

 • MŠ a ZŠ 100 m od domu
 • bus zastávka 250 m od domu
 • tichá, slepá ulice
 • cena: 10,9 mil. Kč

Vnitřní dům je zděný z Porothermu + 15 cm zateplení EPS 70-F (energetická náročnost 78 kWh/(m2·rok); U=0,32 W/m2K), má plně funkční plochou střechu, plastová okna. Podlahové topení v obou patrech po celé ploše, teplá voda: centrální elektrokotel / zásobník.

Vnější objekt nabízí více variant dokončení. Zastřešení celého objektu je možné "pouhou" nosnou konstrukcí (krov), standardním zastřešením krytinou či CEMBRIT deskami v kombinaci s deskami z polykarbonátu s protitepelnou úpravou. Také patio nabízí více variant dokončení. Může být otevřené (ponechání zdí bez výplně otvorů), uzavřené či kombinované, což je dáno i preferovaným budoucím využitím - chráněné posezení, zimní zahrada, prostor pro pěstování květin, úložný prostor... Nosné vnější zdi je možné ponechat v současném vyčištěném stavu (cihly), dokončit omítkou, dřevěným obložením aj.


 • ID zakázky: 4293a
 • Stavba: Cihlová
 • Stav objektu: ve výstavbě
 • Umístění objektu: střed obce
 • Typ domu: dvoupodlažní
 • Užitná plocha: 211 m2
 • Doprava: PID

Kontakt na makléře:
Helena Šmídová, tel.: 725 026 829, e-mail: recepce@kpzreality.cz

Napište makléři ihned: